Top 5 prezentów gwiazdkowych

Co kupić dziecku pod choinkę? Wybór odpowiedniego prezentu nie jest prosty, zwłaszcza w przypadku prezentu dla dziecka w wieku szkolnym, czy nastolatka.

Nie każde dziecko chce pisać list do św. Mikołaja, a gdy już to zrobi często przeobraża się on w listę produktów widzianych w reklamach. Dziecko ma już wszystko?  Zaskocz je niecodziennym prezentem. Podpowiadamy, które prezenty cieszą się największym powodzeniem na Święta.

TOP 5 prezentów gwiazdkowych:

  1. Zabawki – to najbardziej popularny prezent na Święta. Kupując zabawkę dla dziecka postaw na to, co zbliża i rozwija. Dzieci w wieku 7-13 lat będą zachwycone zabawkami typu gry logiczne lub tradycyjne gry planszowe. Pomyśl, ile radości sprawi całej rodzinie wspólnie spędzony czas nad łamigłówką, rozwiązywaniem detektywistycznego zadania, czy składaniem puzzli 3D. Dla młodszych chłopców dobrą alternatywą do klocków będzie elektryczna kolejka. Być może przyczyni się do powstania hobby u Twojego dziecka, które zbuduje z tatą makietę kolejową? Dziewczynkom spodoba się mata do tańczenia lub zestaw do śpiewania, karaoke.
  2. Plecak – prezent dla starszego dziecka, nastolatka. Twój gimnazjalista potrzebuje zmienić plecak? Święta to dobra okazja, aby sprezentować wypasiony plecak z mnóstwem kieszeni lub użytecznych dodatków. Funkcjonalność plecaka mogą zapewnić specjalne kieszenie na tablet lub laptop,  schowek na butelkę o większej pojemności. Ważny jest też sam wygląd plecaka – musi być modny, unikaj dziecinnych wzorów. Taki prezent jest dobrą inwestycją w przyszłość- nie musisz się obawiać, że dziecko pod koniec roku szkolnego będzie marudzić, że chce coś nowego.
  3. Książki – w przypadku dzieci, które lubią czytać nie będzie problemu z wyborem odpowiedniej książki. Taki prezent może ucieszyć również dzieci, które do czytania mają mieszane uczucia- w księgarniach można kupić ciekawe albumy o zwierzętach, czy pamiętniki, którymi dziewczynki mogą się wymieniać. Chłopców może zainteresować książka-zielnik lub album do kolekcji obrazków z piłkarzami. Dla nastolatki dobrym prezentem będzie pięknie wydany dziennik lub notatnik z modnym wzorem.
  4. Akcesoria sportowe lub muzyczne – snowboard, rolki, koszulka z podpisem ulubionego sportowca ucieszą głównie młodzież lub starsze dzieci. Pomyśl, czy Twoje dziecko wspominało, że chciałoby nauczyć się grać na gitarze, tańczyć? Może Święta to dobry moment na otrzymanie instrumentu lub chociażby vouchera na kurs?
  5. Odzież i wyposażenie pokoju – prezenty, które ucieszą każdego nastolatka. Komputerowi gadżeciarze ucieszą się z nowego etui na tablet lub smartfon, klawiatury dla gracza. Dziewczyny uwielbiają dodatki do pokoju, więc ramki na zdjęcia, lampki typu „cotton balls” będą dobrym prezentem. Skarpetki? Kapcie? Piżama? Zapomnij! Młodzież lubi chwalić się w szkole nowymi prezentami- nietypowa bluza z kocimi uszkami, kosmetyki, nowe buty, torba na ramię z modnym wzorem sprawią znacznie więcej radości.

Jak pakować prezenty?

Ciekawy prezent sprawi jeszcze więcej radości, gdy będzie ładnie zapakowany. Pamiętasz z jaką frajdą w dzieciństwie rozrywałeś kolorowy papier? Prezenty cieszące oko i ładnie wyglądające pod choinką zapakujesz bez problemu przy użyciu papieru, taśmy i wstążki, którą możesz ozdobić gałązką świerku, małymi bombkami.

Jak zapakować prezent o nietypowym kształcie? Dobrym rozwiązaniem jest zakup pudełka prezentowego.  Trudno dostać duże pudełko, które spełni wszystkie nasze wymagania, a w dodatku będzie w dobrej cenie. Kupiłeś na prezent plecak i nie wiesz, jak go zapakować? Plecaki posiadają nietypowy kształt, stąd też firma Topgal stworzyła specjalne pudełko świąteczne w które łatwo i ładnie zapakujesz prezent. Pudełko prezentowe w dolnej części posiada kolorowankę- sprawi dodatkową radość młodszym dzieciom. Opakowanie prezentowe jest stworzone z sztywnego kartonu, także po świętach można w nim przechowywać różne rzeczy (a tego dzieci posiadają bardzo wiele).