Nowa kolekcja plecaków szkolnych Topgal 2016

Najważniejszą rzeczą w wyposażeniu ucznia jest plecak. To codzienny towarzysz szkolnej wędrówki, więc warto poświęcić trochę czasu i dokładnie przyjrzeć się wszystkim parametrom. Nowa kolekcja plecaków do szkoły Topgal 2016 to fantastyczne wzory, które nie znudzą się po roku. Kolekcja CHILLI 2016 to plecaki dla dziewczyn i dla chłopaków oraz tornistry dla najmłodszych uczniów. W kolekcji znajdziesz także dwa typy piórników- klasyczne piórniki “książkowe” oraz nowy typ- piórniki w formie etui dla starszych uczniów. Każdy plecak z kolekcji można kupić także w formie kompletu szkolnego, czyli wyprawki zawierającej podstawowe wyposażenie ucznia.

Plecaki i tornistry do 1-3 klasy z nowej kolekcji CHILLI 2016 posiadają usztywniane plecy oraz szerokie szelki z pasem piersiowym. Taki system pleców powoduje wygodę dla kręgosłupa. Plecaki są bardzo lekkie- najlżejszy model waży 0,84 kg. Topgal dba o szczegóły- plecaki nie tylko pomagają w codziennym noszeniu książek, ale i bawią. Niektóre modele są wyposażone w zabawne gadżety takie jak obrazki holograficzne, które ruszają się pod kątem patrzenia, metalowe odznaki, gumowe i przyjemne w dotyku powierzchnie. Nie zapomnieliśmy także o bezpieczeństwie dzieci- odblaski są wkomponowane w design plecaka, więc dziecko będzie widoczne na drodze po zmroku, czy w trudnych warunkach pogody.

W kolekcji CHILLI 2016 znajdują się również piórniki w takim samym wzorze, jak plecaki. Sztywna forma piórnika dobrze zabezpiecza zawartość. Kredki, długopisy i inne przybory można wsunąć pod elastyczne gumki znajdujące się wewnątrz piórnika. Piórniki są wyposażone w plan lekcji. Zamek zamykający piórnik posiada szeroki uchwyt- łatwy do otwierania przez rączki pierwszoklasistów.

Każdy plecak z kolekcji CHILLI 2016 można zakupić w komplecie szkolnym, czyli z dodatkowym wyposażeniem. Komplety są podzielone na trzy podstawowe typy: plecak z piórnikiem, czyli komplet Set Small, plecak z piórnikiem i woreczkiem na buty- komplet Set Medium. Największym zestawem jest Set Large- plecak, piórnik, woreczek na buty i pelerynka przeciwdeszczowa. Opłaca się kupić plecak w zestawie, ponieważ całość jest tańsza, niż zakup osobnych produktów.

Plecaki dla starszych dzieci od 3-6 klasy z kolekcji CHILLI 2016 posiadają usztywniane plecy lekkim stelażem aluminiowym. Dzięki temu całe obciążenie plecaka jest równomiernie rozłożone na plecach. Plecaki są przetestowane pod względem wytrzymałości i posiadają pozytywną opinię Instytut Badań i Certyfikacji. Dno plecaków jest wykonane z materiału Topdura- odpornego na ścieranie. Dzieci bardziej zainteresuje wzór plecaka, który designerzy Topgalu starannie przemyśleli- plecaki nie są dziecinne, a zarazem nie są smutne i poważne. Dla chłopców znajdzie się model z wzorem komputerowym, piłką nożną, kosmosem, czy w stylu sportowym. Dziewczyny będą zachwycone plecakiem w kolorowe piórka, konie, motyle, czy serduszka. Z resztą zobaczcie sami na stronie Topgal.

Totalną nowością w kolekcji CHILLI 2016 są piórniki saszetki, czyli typu “duńskiego”. Piórnik przypomina etui na okulary, jest usztywniany i zamykany na zamek. Wewnątrz piórnika znajduje się klapka z uchwytami na przybory szkolne i kieszeń z siateczki na ważne przedmioty typu gumka do mazania, temperówka lub plan lekcji. Piórnik posiada wolną przestrzeń na długopisy, czy kredki- Topgal wie, że starsze dziecko nie ma czasu na układanie, więc luźne przechowywanie przyborów w piórniku to dobre i szybkie rozwiązanie.