Nowa kolekcja plecaków szkolnych Topgal 2017

Jak wygląda nowa kolekcja plecaków szkolnych 2017 marki Topgal?

Co roku czeski producent plecaków Topgal wprowadza na rynek nowe modele plecaków i akcesoriów. Nowa kolekcja plecaków 2017 zawiera pełną szkolną wyprawkę – plecaki, piórniki (klasyczne rozkładane i saszetki typu duńskiego) oraz portfele i etui na szyję dopasowane do designu plecaka. To właśnie design, który jest projektowany przy współpracy z dziećmi jest tym, co wyróżnia plecaki od innych. Poszczególne modele plecaków szkolnych 2017 mają różne kształty i różne wzory dopasowane do dziewczyn lub chłopaków w wieku szkolnym. Plecaki zawierają wiele kombinacji przegród – od jednokomorowych dla najmłodszych pierwszaków, po trzykomorowe dla starszych uczniów. Dzięki użyciu najnowszych technologii plecaki są lekkie, anatomicznie dopasowane do dziecka, pojemne i wygodne. Każdy plecak posiada odblaski dwukrotnie przekraczające normy UE – po zmroku plecaki Topgal są niezwykle widoczne. 

Nowa kolekcja plecaków i tornistrów do 1-3 klasy dla dziewczyn charakteryzują się różnorodnością wzorów i kolorów. W kolekcji znajdziesz plecaki białe, czarne, niebieskie, różowe. Plecaki do 1-3 klasy posiadają wesołe wzory i kolory. Znajdują się między nimi wzory w kwiatki, zwierzątka, kotki, ale też spotkasz na plecakach wróżki i księżnicznki. Plecaki do 4-6 klasy dla starszych dziewczyn to już bardziej stonowane wzornictwo kwiatów, kształtów, ale i tu znajdziesz plecaki z koliberkiem, gwiazdami, czy innymi “dorosłymi” motywami. Niektóre modele są wyposażone w gadżety – metalową przywieszkę z koralikami, serduszkami, gwiazdkami lub z nadrukiem z przyjemną strukturą weluru.

W kolekcji CHILLI 2017 znajdują się również piórniki w takim samym wzorze, jak plecaki. Klasyczne piórniki są rozkładane, sztywne, więc dobrze chronią zawartość. Wewnątrz piórnika znajdują się elastyczne gumki na przybory szkolne. W skrzydle piórnika jest przezroczysta przepaska na plan lekcji lub na dokumenty ucznia. Szeroki zamek, który zamyka piórnik ma wygodny uchwyt dostosowany do małych dziecięcych palców. W kolekcji są także piórniki saszetki.

Oprócz ślicznych plecaków i piórników nowa kolekcja zawiera także akcesoria, które są stworzone specjalnie dla uczniów. Praktyczne etui na szyję  lub portfelik to niezbędne wyposażenie do szkoły. Etui z serii CHILLI ma odpinaną smycz, którą można zawiesić na szyji, czy przypiąć do plecaka.Wewnątrz etui znajduje się przezroczysta przegroda na kartę obiadową lub bilet autobusowy. W etui można przenosić klucze, telefon, chusteczki lub inne akcesoria, które przydają się w szkole i na boisku szkolnym. Portfele z serii CHILLI są zapinane na rzep. W środku jest miejsce na monety i banknoty, czyli na grubsze kieszonkowe.

Nowa kolekcja plecaków dla chłopców to modele bogate w typowo męskie wzory. Dla najmłodszych uczniow do 1-3 klasy Topgal przygotował plecaki z wzorem kombajnu i traktora, koparki, super szybkiego pociągu, piłki nożnej i … komandosów! Plecaki dla starszych chłopców do 4-6 klasy zawierają wzory sportowe w postaci sylwetek piłkarzy, czy sportowych numerów, a także wzory matematyczne, geometryczne i wojskowe. Wszystko utrzymane w ciemnej tonacji. Wszystkie plecaki z kolekcji posiadają pozytywną opinię Instytutu Badań i Certyfikacji, co gwarantuje wysoką jakość wykonania plecaków. Rodzice ucieszą się ze zdrowych rozwiązań, które znalazły się w tej kolekcji – sztywne plecy z lekkim stelażem, szerokie szelki z pasem piersiowym dla większej wygody, praktyczne schowki i uchwyty.

W nowej kolekcji oprócz tradycyjnych piórników rozkładanych znajdują się piórniki saszetki, czyli typu “duńskiego”. Piórnik wyglądem przypomina etui na okulary, jest usztywniany i zamykany na zamek. Uczeń łatwo zorientuje się we wnętrzu piórnika, ponieważ posiada on praktyczną konstrukcję. Klapka z gumowymi uchwytami na przybory, kieszeń z siateczki na drobne akcesoria typu gumka do mazania, temperówkę, czy nawet słuchawki. Resztę wnętrza piórnika tworzy wolna przestrzeń na luźne przechowywanie przyborów, więc dziecko nie traci czasu na wkładanie kredek do uchwytów.