Prezent na Dzień Dziecka dla przedszkolaka

Czy w Dniu Dziecka koniecznie trzeba  swoją pociechę obdarować kolejną lalką czy inną zabawką? Niekoniecznie! Piękny i praktyczny prezent też może ucieszyć przedszkolaka.

Dzieci w wieku przedszkolnym niecierpliwie czekają na swój wymarzony prezent w dniu swojego święta. Dziecięce pokoje pękają w szwach od zabawek, a rodzice coraz chętniej szukają oryginalnych pomysłów na prezent, które połączą zabawę oraz praktyczność. Poniżej przedstawiamy propozycje prezentów na Dzień Dziecka dla przedszkolaka, od marki Topgal.

W ofercie Topgal znajdziesz plecaki do przedszkola dla chłopców i dziewczynek, a także uniwersalne wzory, które może nosić każdy. Mały plecak z zajączkiem czy pieskiem może zostać przyjacielem Waszego malucha. Taki przyjaciel przyda się zwłaszcza w drodze do przedszkola, zerówki, czy nawet na wyprawę do babci. Oprócz wesołych motywów ozdabiających plecak ważnym aspektem jest bezpieczeństwo. Każdy z plecaczków ma odblaski, które zapewnią dobrą widoczność malucha. Niska waga plecaczków, szerokie szelki i łatwe zapinanie z którym poradzą sobie małe rączki to dodatkowe atuty. Przedszkolak bezpiecznie przeniesie swoje skarby w plecaku, w dowolne miejsce.

Co oprócz plecaka przyda się przedszkolakowi?

Jeśli Twój przedszkolak ma już plecak, to pomyśl o zakupie ciekawych akcesoriów, które przydadzą się podczas zabawy, ale także na wspólne wycieczki. Posiadanie portfelika, czy torebeczki przyczyni się do nauki odpowiedzialności za własne rzeczy. W ofercie Topgal oprócz tych elementów znajdziesz także akcesoria, które przydadzą się w codziennej zabawie – fartuszki ochronne, które zabezpieczą Twojego malucha przed pobrudzeniem farbą, etui na kredki zapinane na magnes z którym poradzi sobie każdy przedszkolak.Niezależnie od tego, jaki prezent na Dzień Dziecka wybierzesz, nic nie zastąpi wspólnego spędzania tego ważnego święta. Wycieczka rowerowa, wyjście do kina, czy nawet spacer sprawią dziecku ogromną radość. Masz w domu starszego ucznia? Zobacz, jakie propozycje na prezent przygotowaliśmy dla dzieci w wieku szkolnym.