Prezent na Dzień Dziecka dla nastolatka

Starsze dzieci ciągle mówią “Mamo, ja już nie jestem dzieckiem!”. Pod maską twardego nastolatka kryje się dziecko, które mimo upływu lat potrzebuje ciepła i uznania rodziców. Podkreślmy to zwłaszcza w święto wszystkich dzieci – tych małych i tych całkiem dużych.

Nastolatek to dziecko, które kształtuje swoją osobowość i lubi wyrażać własne zdanie. Stąd też młodzież przechodzi okresy buntu, czy wyróżniania się z tłumu. Nastolatkowie lubią otaczać się technologią, elektroniką i ładnymi rzeczami, zwłaszcza jeśli są nowe i można się nimi pochwalić przed znajomymi 🙂 Jaki prezent sprawi radość nastolatkowi, który często zmienia upodobania? Postaw na uniwersalny prezent, który posłuży przez lata.Plecak to dobra inwestycja

Młodzieży trudno dogodzić – każdy rodzic to wie. Tablety, smartfony, laptopy, to codzienne niezbędne wyposażenie większości nastolatków. Czy gdyby Twój wymagający nastolatek dostał w prezencie na Dzień Dziecka piękny stylowy plecak, nie byłby zachwycony? A ta zazdrość kolegów i koleżanek… Każdy plecak Topgal ma niespodziankę w postaci specjalnej, miękko wyściełanej kieszeni na sprzęt komputerowy do wielkości 15,4″ – dzięki temu przenoszenie tabletu, czy notebooka będzie bardziej bezpieczne. W zależności od upodobań ucznia można wybrać między dorosłymi wzorami plecaków z kolekcji Euforia EFI, jak i większymi plecakami młodzieżowymi, które polecamy od gimnazjum aż po szkołę średnią.

Szary znaczy modny

“Duże” dzieci, czyli studenci a nawet młodzi pracujący już ludzie, także ucieszą się z prezentu na Dzień Dziecka – przecież oni tez ciągle są dziećmi 🙂 Dla nich doskonałym prezentem może być pełen klasy i wdzięku plecak stylowy. Klasyka jest zawsze w modzie. Szare plecaki z kolekcji Euforia możesz nosić do wszystkiego i wszystko w nich pomieścisz – łącznie z notebookiem i akcesoriami. Stylowe plecaki z tweedu mają najwyższej jakości system pleców, dwie komory i wyściełaną kieszeń na laptop lub tablet. W ofercie tej kolekcji mamy również torby na ramię – nie tylko na laptopa.

Praktyczny prezent dla nastolatka

Większość z nas lubi prezenty, które cieszą oko i które są praktyczne. Dzień Dziecka to świetny moment, aby kupić taki prezent nastolatkowi. Zobacz, czy piórnik, który Twoja pociecha nosi na co dzień nie wymaga przypadkiem wymiany na nowy? A może podczas rowerowych wycieczek nie ma gdzie schować telefonu, albo laptop leży zakurzony na półce, bo nie ma etui dla niego? Akcesoria Topgal na pewno będą strzałem w dziesiątkę!

Szukasz prezentu dla młodszego dziecka? Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy na prezent dla ucznia i przedszkolaka.