W Poradni Topgal wiemy, że świat dziecka nie kręci się tylko wokół szkoły

Witamy w internetowej poradni Topgal, gdzie poruszamy tematy ważne dla dzieci w wieku szkolnym, nastolatków i rodziców. Zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na łamach poradni- najciekawsze artykuły zostaną opublikowane.

Topgal

Jesteśmy producentem plecaków do szkoły, plecaków młodzieżowych, toreb i piórników. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że użytkownikami naszych produktów są dzieci i młodzież. Dlatego staranność w wykonaniu artykułów szkolnych jest nawet w najdrobniejszym elemencie. Życie uczniów nie kręci się tylko wokół szkoły, stąd też powstała inicjatywa poradni, gdzie zarówno nastolatkowie, jak i ich rodzice znajdą coś dla siebie.

Poradnia

Poradnia to miejsce, gdzie my rodzice, a zarazem eksperci od spraw szkolnych dzielimy się doświadczeniem i spostrzeżeniami. Chcemy pokazać, że wychowywanie dzieci w wieku szkolnym może być czystą przyjemnością. Organizujemy ciekawe spotkania, zabawy dla dzieci, aby wspólnie spędzony czas pogłębiał relację między rodzicami i ich pociechami. Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Dobrze piszesz, ale do szuflady? Prześlij swój tekst i twórz poradnię razem z nami!